Przejdź do treści

Oczyszczanie Aury i Czakr

  • przez
Oczyszczanie Aury i Czakr

Oczyszczanie Pola Życia i Aury.

Ma to na celu przywrócenie Ci zdrowia i życiowej energii.

AURA czyli biopole czy pole życia, które otacza ciało fizyczne każdego człowieka, dostarcza informacji o stanie całej struktury bioenergetycznej człowieka. Jest tam zapisane wszystko, od spektrum wibracji identyfikującej danego osobnika, po wszelkie najdrobniejsze szczegóły zarówno jego poprzednich pokoleń, środowiska, w których żyli, jak też o jego stanie zdrowia, zasobach energii, stanie psychicznym i emocjonalnym, zarówno czasu teraźniejszego, przeszłego i przyszłego. Charakterystyka aury zależy od pracy czakramów – głównych ośrodków przetwarzania energii witalnej (według filozofii Wschodu), utożsamianych w medycynie zachodniej z głównymi gruczołami dokrewnymi i splotami nerwowymi.  Zakłócenia aury istnieją o wiele wcześniej zanim poczujemy je ciałem fizycznym.

Co robię abyś poczuła się lepiej?

Po chwili skupienia związanego z jasnowidztwem zaczynam dostrzegać Otaczającą Cię Aurę, która pracuje na wyższych poziomach energetycznych, Widzę wiele Twoich powłok duchowych, która każda magazynuje wiele informacji o Twoich emocjach, pragnieniach oraz o myślach przeszłych i przyszłych. Powłoki te posiadają pewien zasób energii, dzięki którym staram się je zagospodarować czyniąc Twoje ciało i duszę silniejsze, zdrowsze i oczyszczone.

Aura potrafi informować o naszych możliwościach, kompleksach, stresach, przebytych i aktualnych chorobach, zdolnościach i predyspozycjach. Aura potrafi pokazać choroby, które są w tzw. fazie przed klinicznej, czyli dopiero się zaczynają. Dowiadując się o nich, możemy na czas im przeciwdziałać, niejako im zapobiec. I tu jest ważne, ale też trudne zadanie dla terapeutów. Trzeba zauważyć te zmiany w aurze i umieć je właściwie zinterpretować.

Aby dobrze określić Twoją Aurę i otaczającą Cię energie wykonuje dla Ciebie:

  1. Zdejmuje wszelkie blokady energetyczne
  2. Odcinam niekorzystną energię zakłócającą Twoją aurę
  3. Oczyszczam Twoje pole (stres, przygnębienie, smutek, ból, strach)
  4. Faza całkowitego wypędzenia złych mocy (metoda woskiem)
  5. Przesyłam Ci czystą i zdrową energię, które Twoje pole energetyczne pochłonie stając się oczyszczone i silne na wszelkie negatywne dziania otoczenia
  6. Zabezpieczam i konserwuje Twoją aurę czyniąc ją odporną
  7. Końcowa faza uczucie spokoju i lekkości, które napłynie do Ciebie tego dnia, co wykonywana usługa

Całość usługi, czyli wszystkie opisane wyżej etapy trwają około 3 godzin. Po wykonaniu oczyszczania energetycznego przesyłam Ci maila, że usługa została wykonana oraz analizę tego, co udało mi się wyeliminować z Twojej duszy i aury.

Metoda na wosk polega na tym, że Gorący wosk przelewamy w obrębie aury człowieka, pozytywnie energetyzuje osłabione ciało energetyczne (uzupełnia aurę), czyli przyspiesza powrót do zdrowia i uodparnia organizm oraz pomaga terapeutce lepiej widzieć aurę, oczyszcza negatywną pamięć i negatywną karmę oraz poczucie winy, oczyszcza związki z toksycznych wpływów, a także drogę ku przyszłości, marzenia i plany nasycą się energią spełnienia. Usunie blokady w meridianach i w czakrach powodujące stagnację i zmęczenie.

Swobodny przepływ energii będzie oznaczał:
– zdrowie, radość i spełnienie.

Spalany len w obszarze aury odblokowuje nawet blokady genetyczne i tzw „złe oko”.

Roztopią się wszystkie żale, urazy i pozostanie czysta miłość.

Poczujesz spokój, ukojenie, wewnętrzną radość, szczęście, akceptację tego, co jest i wiarę w siebie. Będziesz mógł przyciągać sukces, powodzenie, miłość, pieniądze.

Moja Oferta jest dla Ciebie, jeżeli:


– towarzyszy Ci strach i niepewność
– masz nerwice, stany depresyjne

– Otacza Cię stres, przygnębienie, smutek, ból
– problemy przekraczające możliwości organizmu

uzdrowienie chorób fizycznych
– niewytłumaczalne przeszkody życiowe

– Uwolnisz się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy

– Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie

– Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego!

-uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji,
– Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna

– Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera

-stopniowo zaczniesz uwalniać się od uzależnień

– Odzyskasz radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości

Do skorzystania z usługi wymagane jest Twoje Imię i data urodzenia oraz Twój krótki opis problemu bądź sytuacji życiowej.

 

oczyszczanie czakr
oczyszczanie energetyczne
oczyszczanie aury
oczyszczanie energetyczne ludzi
oczyszczanie aury opinie

Dodaj komentarz