Przejdź do treści

Przed wizytą u bioenergoterapeuty

  • przez
Przed wizytą u bioenergoterapeuty

Bioenergoterapia to jedna z dziedzin medycyny niekonwencjonalnej. Jej zadaniem jest odblokowanie kanałów energetycznych, przekazie energetycznym na linii bioenergoterapeuta – klient, oraz często wyrównaniu potencjału energetycznego w różnych częściach ciała osoby uzdrawianej. Działania te dążą do samo-zwalczenia choroby przez organizm osoby poddanej zabiegowi.
Bioenergoterapeutą może zostać osoba posiadająca odpowiednie predyspozycje, po ukończeniu odpowiedniego kursu lub zdaniu Egzaminu Państwowego w Cechu Rzemiosł przy Izbie Rzemieślniczej. Tak jak i w innych zawodach egzamin ten może być na poziomie czeladniczym lub mistrzowskim. Bardziej jednak niż na wykształcenie warto zwrócić uwagę na etykę i skuteczność osoby uzdrawiającej. Sama bioenergoterapia nie jest związana z konkretną religią, czy systemem filozoficznym.
Dobry bioenergoterapeuta na pewno nie zaproponuje osobie chorej odstawienia leków, a wręcz przeciwnie; pośle do lekarza, czy nawet zachęci do przeprowadzenia dodatkowych badań.
Przed wizytą u bioenergoterapeuty warto zasięgnąć opinii na jego temat. Przyjmując już że jest to dobry, skuteczny i mający świetną opinie bioenergoterapeuta, dowiedzmy się na jakie schorzenia działa najlepiej. Część uzdrowicieli oferuje pomoc we wszystkich problemach zdrowotnych, jednak większość ma wybrane dolegliwości na które działa najlepiej.

Jeżeli już udaliśmy się do wybranego bioenergoterapeuty i wiemy że jest on skuteczny w dolegliwościach na które się uskarżamy, może okazać się, że konieczna jest więcej niż jedna wizyta. Są dolegliwości które bioenergoterapeuta potrafi od ręki usunąć i takie które wymagają dłuższej pracy. Szczególnie w przewlekłych schorzeniach uzdrawianie może trwać dość długo. Nie trzeba się więc zniechęcać jeżeli po pierwszym zabiegu nie odczujemy spektakularnej poprawy. Zdarza się często że właśnie tuż po pierwszym spotkaniu czujemy się znacznie gorzej. To częsty objaw oczyszczania się naszego organizmu.

Dodaj komentarz